Jdi na obsah Jdi na menu
 


7) kapitola

19. 2. 2011

pohled vixin:

To si ze mně střílí. Včera nás kůli ní málem vyhodili z "krabice" a vona si za tim deb*** klidně odejde znova. No já to prostě nechápu! Pro zorientování ségra se vrátila celá sice omámená, ale v doprovodu vrátnýho z klučičí koleje."Hele vixin"řekl chraplavim hlasem"Hlídej si ségru""Jasně, jasně" odpovim pohotově. Počkám až za ním zaklapnou dveře a hned se kouknu na Lajmi a ptám se jí " Kam si jako šla? Šla jsi za Ondrou? A..." nedořekla jsem protože mě ségra přerušil "Hele nech si ten křížovej výsleh na toho svýho. Jo byla jsem za ondrou a?" řekla už trošku normálnějším hlasem " A? Jako že máme zákaz chodit do klučičí koleje. " řekla jsem jí netrpěliě "Jo ty myslíš ten zákaz kterej nikdo nerespektuje ani ty?" řekla my na to už normálně "Já? Já že ho porušuju? A co ste tam vlastně dělali?" měla pravdu já ho taky nerespektovala ale ještě nikdy mě odtam tut nemusel přivíst hlídač "Jo dělali no tak nejprve jsem ho zbudila a vyhodila jeho spolubydlícího, potom jsme se tak trochu pohádaly no a potom jsme se líbali, nic nenormálního" řekla i hned a začala se česat koukala jsem na ní s otevřeenou pusou, kdyby tam dělaly něco jinýho tak by to dopadlo hodně blbě a nejen to ona to přešla bez jakých koliv problémů!!!potom jsem jí zaklapla a šla si připravit věci do školy.To víte svátky zkončily a škola začíná, ale neměly jsme úkoly! ségra i já jsme se lehce nalíčily a naráz se k sobě otočily "Hele ségra zdá se mi že nás někdo poslouchá" řekla se smíchem Lajmi a přiblížila se ke dveřím "Ne! To by nikdo nemoh udělat ne?" a řeknu já a to už obě šaháme na kliku otevřeme a tam stojí nějakej malej asi osmi letej prcek s blonďatýma vlasama a jakmile nás uvidí chce zdrhnout, naštěstí ho Lajmi po něm chňapla a vtáhla ho dovnitř, protože to byl náš bráška "Ale ale koho pak to tu máme?" zeptám se já a kouknu se na něj  "Hele a neni to náš brácha"?  řekne Lajmi "Jo to je on, co si slyšel?" otočim se k němu a zeptám se ho "Já já nic" řekl koktavě "Ale něco si slyšel " řekla Lajmi rozhodně "No no já slyšel jen něco o tom že se jedna z vás líbala s nějakym Ondrou" řekl nejistě "Jo to je pravda jedna z nás se líbala s klukem ale ne s Ondrou a bylo to v sobotu v nákupnim centru" řekla jsem mu "No tak honem běž to všem vyžvanit" pobídne ho Lajmi a on vystřelí ven kouknu se na ségru a vypravíme se ho pronásledovat.

Náš bráška se jmenuje Enom-další divný jméno ale to se dá díky našemu původu očekávat-je mu osm let, ostře řezané risi na dítě, střapatý vlasy který mu trčeli opravdu do všech stran,světle blond vlasy, ale na dítě moc opravdu moc velké zelené oči.

"Jdem na snídani v deset máme bejt u Volmandový" řekne Lajmi a přo jméně protočí oč. "Hmm tak to máme co dělat protože je devět" řeknu a přidám do kroku "Už tolik?" řekne otráveně ségra "No jo pojď ať stihnem holky" řeknu jí a to už běžíme.

Snídaně proběhla v pohodě.No až na to že jsme vůbec nestíhaly měli jsme deset minut na to abysme si došly pro učení a dověhly do  třídy( sledování Enoma odložíme na jindy...)

"Jdete zase pozdě to tady Varieta je na svém místě a čte si novou látku" řekla nám jakmile jsme vstoupily do třídy.  Varieta je miláček naší učitelky,  ale má jednu slabost o které čelka neví má slabost pro koně a to když může být s koněm jde i učení pryč. Sedla jsem sim vedle Agáty a LAjmi vedle Liry no a Elsa vedle Katriny ta docela ujde a s Elsou jsou nej kámošky.Dneska máme 5 hodin a potom astronomii, která se -kupodivu- koná večer.Přetrpěli jsme to s učitelkama  a učitelama teda oni to jsou profesoři a profesorky ale to je fuk. Varieta zase měla všechno nejlepší atd. takže si jí tam po škole Valdamová nechala.

" Ahojky lidi já jdu za Erikem" oznámila nám Lira a zmizela nám z dohledu a takhle se všechny holky rosprášily až jsme tam zbyly jen my se ségrou."Ty deš za Ondrou co?" zeptám se Lajmi a doufám že řekne jo potřebuju totiž volnej pokoj. "estli ti to neva" řekne Lajmi a koukne po mě já přikývnu a ona vytáhne mobil a zmizí. Rozeběhnu se do pokoje a trošku tam "poklidim" zatáhnu závěsy a zapálim svíčky. Hmm je to tu najednou hezký.Potom otevřu okno a kouknu dolů můj miláčekm už na mě mává. Vyleze na horu do pokoje a zavře za sebou okno.

"Ahojky zlatíčko" řeknem mi a políbí mě "Ahojky" řeknu mu taky a oplatím polibek " Já napíšu sesře aby sem nelezla ona to pochopí" řeknu mu a políbím znova napíšu krátkou smsku odpově´d přišla hned :jo jo neboj usmála jsem se tomu a začala se věnovat mému zlatíčku. Udělaly jsme si pěkné odpoledne i s koupelí s hodně pěnou.Do postele jsme šly jen se mazlit nic jiného to jsme se domuvily.Potom jsme už uslyšely hlasy a tak zase odešel. Vše jsem uklidila a upravila sama sebe a vyšla na chodbu a tam se už dívky připravovaly na astronomii! To to uteklo§ Povzdechla jsem si a šla pro učení a vzala i pro ségru.Zamkla jsem a v tom se přiřítila a vzala si ode mne učení a spolu jsme šly do hvězdárny. A přitom probíraly co jsme dělaly celé odpoledne a přitom jsme se nasmáli i s ostatníma holkama.

"Astronomie je strašlivá nuda" zývla Elsa když jsme se loučily před pokoji." jo tob máš pravdu já jsem strašně utahaná dobrou" řekla Lajmi. A s ní jsem souhlasila.Jakmile jsme lehly tak jsme spaly no jo to "učení".

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

No to asi jo

(Lajmi, 4. 3. 2011 18:26)

Já sama jsem taky zvědavá a myslim že Vixin taky

hmmm... začíná se objevovat nepřítel....

(eny, 4. 3. 2011 14:51)

důmyslnost sama... sem zvědavá na pokračování